INFOPÄEV ILUTEGIJATELE!

17.11.21

Kell 11.00-17.00

Kell 11.00-12.00 kogunemine - tutvustame tooteid, mida kasutame ise pediküüris ja maniküüris. Saab kõike proovida ja katsuda.
Missuguste toodetega ja miks läheme talvele vastu.
Missugused on meie soovitused erinevatele nahaprobleemidele. Tule vaatama, arutama ja kaasa mõtlema.

Kell 12.00-16.00 Cleanella Angela tuleb rääkima hügieenist. Me oleme küll ise põgusalt nende toodetega tutvunud - kuid see on ka meie jaoks esmakordne esitlus - oleme põnevil ja meil on nii palju küsimusi.
Hügieeniloeng on alati kasulik - see on nagu esmaabi koolitus, mida tuleb koguaeg värskendada ja millel tuleb koguaeg kätt pulsil hoida - sest see on nii pidevas muutumises.
Kas Sa oled täna kindel, et Sinu töökohal on kõik hügieenitingimused tagatud? Kas tekitab küsimust mida valida - kas keemiline steriliseerimine või kuumaõhu steriliseerimine. Kuidas kasutada tooteid kuluefektiivselt? Ning palju palju muud.

*Ning sujuvalt võtab üle Salonkaupluse Kristel - kes räägib meile Ritzy toodetest. Kas Sul on tekkinud küsimusi, kuidas mingit toodet kasutada ? Mida alla ja mida peale panna? Kas mingi tootega on tekkinud Sul error ja see ei tööta? Kas Sul on olnud soov mingit toodet proovida - aga ei julge tellida, et äkki see ei sobi Sulle? See on päev, kus saad kõike proovida ja oma käega katsuda ning oma silmaga vaadata.
Vaatame üle ka sügistrendid ning uusimad disaini tooted, jagame nippe!
Toetame üksteist vahvad ilutegijad ! 🌞
16.00-17.00 Kokkuvõtete tegemine, kontaktide ja info vahetamine, pildistamine. Näita oma klientidele, et oled aktiivne, täiendad ennast ning tood oma klientidele alati uusimat infot ja parimaid tooteid.

Pakume väikest kihisevat, teeme suud magusaks ja muidugi head kohvi ja teed.

Oma osalemisest anna märku kommenteerides fotot või saada kiri info.sinusalong@gmail.com.

Ilupäeval osalemiseks väike sümboolne osalustasu 10€.


https://cleanella.ee/
http://Salonkauplus.ee