Kvalifikatsiooni tõstvad koolitused edasijõudnutele. 
Soovid kaasaegseid teadmisi maniküüri/pediküüri ja geellakkimise alal? Baaskoolitusest on kaua aega möödas? Tunned ennast sellel alal ebakindlalt? Oled viibinud aktiivsest tööst mõnda aega eemal? Siis on see koolitus Sinule.

Läheneme igale õpilasele individuaalselt, ning keskendume eelkõige tema vajadustele - mis teadmisi eelkõige on vaja täiendada. 

Koolitusel osalemise tingimused:

• Oled olnud töötav ilutegija (vähemalt 6 kuud), kes omab baaskoolituse tunnistust ning teadmisi, ning praktikat.

• Omad kehtivat tervisetõendit


Kombineeritud ja aparaatse maniküüri/pediküüri täiendkoolitus!

Oled Sa mõelnud, millest oleneb geellaki püsivus, nii kätel kui jalgadel?

Kuidas saada võimalikult puhast ja ühtlast lakkimis tulemust, võimalikult naha lähedalt?

Kas teadsid, et selline lakkimise viis pikendab hoolduse vahet kuni nädal?


Klienditeenindus - kuidas tihedas konkurentsis eristuda? Kuidas eristud Sina? Pakkudes odavamat teenuse hinda? Aga mille arvelt? - hügieeni? kvaliteedi? materjalide? või maksude? Arutame, millest kujuneb välja teenuse hind.


Räägime ka põgusalt turundamisest.


Kas Sinu salongis või töökohal on täidetud kõik hügieeni kui ka tervisekaitse määrusest tulenevad nõuded? Kes on need organisatsioonid, kes reguleerivad meie tööd?

Kuidas tagada enda kui ka kliendi ohutus? Sagedasemad vaidlused iluvaldkonnas.


Müüdid ja tegelikkus. Mis vahe on siis tegelikult geellakil ja püsilakil? Aga klassikalisel, aparaatsel, kombineeritud maniküüril/pediküüril?


Kas Sa tead, mis tähendavad värvide märgistused freesi otsikutel? Kui pikk on ühe sellise otsiku eluiga ja millest see oleneb? Kuidas üldse valida instrumente tööks ja mida tegelikult vaja on?


Geellakkide maailm on väga lai, vaatame üle mis turul toimub ja kuidas seal orienteeruda? Toome välja toodete plussid ja miinused ja mida jälgida.

Missugust base või topi kasutada ?


Kas tegemist on geellakkimisega kui kasutame seal vahel geelvärvi või geelküünte topi?

Kordame üle käte ja jalgade anatoomia.

Kõige sagedasemad probleemid, millega kliendid meie kui ka Teie juurde tulevad - sissekasvanud küüs, konnasilmad, soolatüükad, kannalõhed, kuiv nahk, vale kodune hooldus, onycholysis ehk küüne irdumine, pseudomonas bakter jne.


Kui suur tähtsus on kliendi kodusel hooldusel? Kas see mõjutab meie tööd?


Kui vähemalt paarile küsimusele ei leidnud Sa vastust, siis ootame Sind oma koolitusele.

Proovime leida vastused kõikidele Teie küsimustele.


Koolitus annab põhjalike teadmisi jalatalla hoolduses pediküüris nii aparaadi kui ka klassikaliste võtetega. Kuidas saavutada puhas ning nahale lähim lakkimis tulemus. 


Ootame enda koolitusele juba töötavaid, kui ka ajutiselt tööst eemal viibinuid ilutegijaid, kuid uusi teadmisi ihkavaid maniküürijaid/pediküürijaid! Kui soovid enda olemasolevaid teadmisi täiendada ning hindad kaasaegseid teadmisi ilumaailmas siis ootame just Sind enda koolitusele! 

Koolitus annab suured konkurentsi eelised ning paremad võimalused tööturul.