Meie ametlikult II lend õpilasi🥰.

Seekordne koolitus oli meie jaoks väga erilise tähtsusega. Ja see tunne täna, et teeme õiget asja on kirjeldamatu.

Alustasime koolitust siis teooriaga, mis kestis 4 h - Võtsime läbi kõik tähtsamad punktid, kuid eelkõige keskendusime õpilastele ehk sellele mida nemad kõige enam teada tahtsid ning mis küsimused töökäigus aastate jooksul on neil tekkinud. Tekkis huvitavaid arutelusid ning saime vastused kõikidele küsimustele.
Seal hulgas oli ka hügieenikoolitus - saime tagasisidet, missugust tehnoloogiat on tänaseni kasutatud ning mida võiks või tuleks muuta.
Tegime läbi kuumaõhu steriliseerimise ning valmistasime töövahendid ja töökoha ette kliendi saabumiseks.

Õpilased olid suurepärased - nad teadsid oma oskusi, ning nõrku kohti - ja selle järgi oli valitud ka modellid ning kuju ja disaini soov, mida sooviti harjutada. Praktiline osa kestis 6 tundi 😱 - ning ei õpilased ega koolitajad ei teinud järeleandmisi oodatud lõpptulemuse saavutamiseks.
Koolituse läbiviimise õnnestumisel on väga suur roll ka õpilastel - ning seekord meil tõesti vedas.
Eks me olime teinud ka veidi eeltööd ja ausalt öeldes oli meil suur hirm, et kui õpilane on nii hea tasemega - siis kas meil on talle üldse midagi anda - kas ta saab sellest koolitusest midagi.
Tagasiside meie jaoks oli üllatav ja oleme nii tänulikud ja õnnelikud.
Õpilastel ja ka meil endil oli eelarvamus, et vähemalt 16-17.00 oleme päeva lõpetanud .. kõige optimistlikumad arvasid, et isegi 15.oo - aga et koolitus läks 19.00ni ei osanud keegi oodata 😁.

#studentswork
#manicure #pedicure👣
Koolitusel pildistame üles võimalikult palju pilte stiilis enne&pärast, et kõige paremini analüüsida vigu ja tulemust. 
Meie 2022 aasta esimene koolitus toimus 18.03 !
Õpilased olid super tublid ja meeleolu oli koolitusel ägedalt lõbus ja toetav. Nii tore, et koolituste seltskonnad jäävad omavahel suhtlema ning leitakse uusi ning ka vanu tuttavaid. Seega ei pea Meie koolitustele tulemist sugugi kartma, sest hoiame enda koolitustel toetavat ning head energiat!
Piilu Meie koolituse enne&pärast pilte.