Kõik ANESI kosmeetikavahendid on loodud Phytolab Laboratories poolt. Loomulikult kinnitatakse iga toote koostis ja valitakse aktiivained teaduse tippsaavutuste põhjal, arvestades erinevate toodete spetsiifikat ja neile esitatavaid nõudmisi. Phytolab teeb sageli koostööd parimate kosmeetikaspetsialistidega kogu maailmast, eesmärgiks kõrgeim kvaliteet, efektiivsus ja uuenduslikkus.

Kontseptsioon: ANESI ravikosmeetika sarja esitletakse laias maailmas kui euroopa brändi, mis järgib prantsuse kosmeetika eeskirju ja nõudmisi ning hoiab tihedat kontakti professionaalsete iluspetsialistidega, kes tunnevad hästi oma klientide vajadusi ja oskavad täita nende soove. Reeglina võib need lühidalt kokku võtta: vajadus kogeda nauditavaid hooldusi ja heaolu, mida aitavad luua juba esimesel kasutamisel silmnähtavalt mõjuvad, meeldiva tekstuuriga tooted, mida on ka kodus kerge kasutada. Erinevate ANESI sarjade tooted on omavahel ühendatavad läbi personaliseeritud hoolduste, omamoodi rätsepatöö, mis võimaldab täpselt vastu tulla kliendi vajadustele.

Imago: ANESI peegeldab avangardi ja klassitsismi sünteesi. Pakendite loomisel on lähtutud pehmuse ja harmoonia printsiibist. Naiselikult tundlik kuju sobitub ideaalselt õrna peopessa. Erihoolduste kujunduses on kasutatud erinevaid värve ja tekstuure, et saavutada esteetilist täiuslikkust. Iga ANESI kosmeetikasari on erinevat, sarja kontseptsiooniga sobivat värvi, mis võimaldab kergesti ja intuitiivselt samastada sarja täiendavaid tooteid.

Kõikidel ANESI toodetel on prantsuskeelsed nimetused, mis edastavad iluga seotud sõnumit nende otsesest efektist. Näiteks sisaldavad kõikide toonikute nimed sõna PARFAITE, kuna nende ülesanne on tagada naha täiuslik puhtus ja tasakaal ning valmistada see ette järgnevaks hoolduseks. Kooriva efektiga toodete nimedes on sõna SENSATION, et väljendada mitte ainult koorivat, vaid ka laiemat toimet nahale ning anda edasi kasutamise nauditavust ning tekkivat üleüldise heaolu tunnet. Maske iseloomustav märksõna CAPITAL väljendab olulist nahale tagatavat toimet ja seerumite nimetuse EXTRÊME tõendab hoolduse intensiivsust. 


Aqua Vital - niisutust vajavale nahaleAnesi Lotion Aqua Vital- niisutav ja sära andev näovesi 200ml
Läbi müüdud
Anesi Serum Aqua Vital- elustav ja sügavniisutav seerum 30ml
Lisa ostukorvi
25 €
Anesi Mousse Radiance- puhastav ja niisutav geelvaht 200ml
Läbi müüdud
Anesi Creme Aqua Vital- elustav ja niisutav 24h kreem, 50ml
Läbi müüdud
Anesi Creme Confort Aqua Vital- elustav ja niisutav kreem 24h kreem, kuivale nahale
Läbi müüdud
Harmonie- tundlikule nahaleAnesi Lotion Caresse- õrn paitav näovesi 200ml
Läbi müüdud
Dermo Controle- rasusele/segatüüpi nahaleAnesi Lotion Controle- alkoholivaba toonik 200ml
Lisa ostukorvi
22 €
Anesi Gel Mousse- ergutav ja puhastav geelvaht 200ml
Lisa ostukorvi
19 €