Lash Lift ehk keemiline ripsmete koolutamine on suurepärane võimalus rõhutada ja tuua esile enda kauneid silmi. Lash Lifti hooldus sisaldab ka lisaks ripsmete keemilist värvimist, mis toob veelgi enam Teie silmi esile. 

Ripsmete püsikoolutus annab kauni tulemuse ka lühikestele ja sirgetele ripsmetele. Koolutatud tulemus püsib Sinu ripsmetel 6-8 nädalat. Seega võid unustada tüütu ripsmekoolutamise enne igat värvimist!

Koolutamine teostatakse spetsiaalsete silikoonpatjade abil. Padjake asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Tänu sellisele koolutusmeetodile kaardub ripsmekarv alates karva algusest.
Ripsmete keemiline koolutamine – on täiesti valutu protseduur ja see kestab umbes 40-50 minutit. Miniatuursete koolutamisrullide abil paneb meister iga üksiku ripsme paika. Meister valib sobiva koolutamisrulli tüübi alates kõige peenemast kuni kõige paksemani eesmärgiga luua sujuv ripsmekaar ripsme juurest kuni tipuni välja. Seejärel kaetakse rullidele keeratud ripsmed vahendiga, mis fikseerib ripsmekaare. Viimane pintslitõmme – fiksaatori pealekandmine.

Meie meistrid kasutavad erinevate brändide tooteid ja sellest lähtuvalt võivad mõningad võtted olla erinevad. Täpsemat infot saad küsida enda poolt valitud meistri käest.
Meie salongis pakuvad Lash Lifti protseduuri:
Kosmeetik Gerle
Küünetehnik Kamilla


Ripsmete keemilise koolutamise materjalid ja värvid võivad kutsuda kliendil esile väikese nahaärrituse ja allergia, sellepärast ei sobi teenus väga tundlikele silmadele. Vajadusel pea nõu enda tehnikuga.