Kuidas mina esimest korda tutvusin Linea Natura juuksehooldussarjaga ja sellesse armusin...

Miks just Linea ?
Minu kogemus Lineaga algas 2019 suvel, kui õde kinkis mulle sünnipäevaks bambussarja šampooni, juuksekreemi ning ampullid. Enne seda pidin pesema pead iga hommik ja vahepeal ise 2x päevas, kui õhtul mingi üritus. Pärast selle sarjaga pesema hakkamist venis peapesude vahe 3-5 päevani, ilma et ma oleks tundnud, et pea oleks must. Juuksed hoidsid kenast ja ma olin lihtsalt hämmingus. Olen proovinud erinevaid tooteid palju ning sarnast tulemust pole ma ühegi tootega veel saavutanud. Ma pole kõikide Linea toodetega veel tutvunud - aga teen seda kindlasti

[Kristiina]

Aga mis juhtus vahepeal ? Kasutasin kõik tooted kenasti lõpuni ära ja olin ülirahul - just sellega, et peapesude vahe nii pikaks venis. Selleks, et saada Linea tooteid, pidin võtma ette eraldi tellimise - mis lükkus alati edasi, kuna juuksehooldus tooted on alati olnud sellised asjad, mis viskan lisaks töövahendite tellimisele koos ostukorvi, või soetan juuksuri juurest ja alati juhtub see ennem kui jõuan mõelda, et eraldi lehepealt tellima minna. Niisiis tuli Linea toodetega pikk vahe sisse. Viimased tooted mida kasutasin oli Placenta Activi šampoon, palsam ja ampullid - tellisin suured kogused - ning kui pudelid olid poole peal, siis märkasin, et juuksed on pärast pesemist juba poole päeva pealt peadligi ja rasked - õhtuks täiesti rasused. Kuigi Placenta sarja kasutades tundsin, et juuksekasv kiirenes ja juuksed läksid tihedamaks - siis see musta pea tunne ei kaalu minu jaoks neid omadusi üle. 

Kuna Lineaga oli mul nii hea kogemus - siis seetõttu sai tehtud ka otsus salongi need tooted müüki võtta ning tuua ennekõike iseendale kui ka salongi klientidele lähedamale ja kättesaadavamaks.  

Mis mulle Linea toodete juures kõige rohkem meeldib on see, et ta on võimalikult puhas ja sisaldab minimaalselt vahuainet. Võtsin nüüd hiljuti Linea tooted taas kasutusele ja kuna mul on blondeeritud triibud, ning õnneks on Lineal olemas ka saadaval hõbešampoon - julgen selle kohta tänaseks kirjutada. Võrreldes teiste hõbetoodetega on sellel meeldiv lõhn. Kui paljud hõbešampoonid kuivatavad juukseid, siis sellega pestes jäävad juuksed siidised. Kuigi šampoon tugevalt ei vahuta, saavad juuksed ikkagi puhtaks. Ja mida ma juba olen märganud on see, et ka TEISEL PÄEVAL on pea värske, isegi kui ma eelmine õhtu trennis käisin. Jesss. Ma olen juba rahul. 

Esimese pesukorraga ma ei märganud juuksetoonis vahet - oli ikkagi kollakas, teise pesukorraga nagu oleks heledam aga nagu ei oleks ka. Kolmanda korraga juba nägin selget vahet, juus oli heledam, loomulikum ning häirivat kollakat tooni enam ei olnud. 

Võib öelda, et olen ülirahul . 

Kombineerin seda šampooni teiste juuksehooldustoodetega. Pean hetkel veel vanad varud ära kasutama, ennem kui lähen täielikult Linea toodete peale üle. 

Kuna 2019 aasta suvel olin ma beebiootel, siis väike kahtlus on mul, et hormoonid tegid oma töö ja võibolla ei pruugi seekord toodete kasutamine samu tulemusi anda - siis siiski mul on suur lootus ning oma kogemustest kirjutan ma mõne aja pärast siin uuesti . 
Järgmine
Suur emadepäeva loosi võit

Vastused puuduvad

Email again: