Tere, mina olen küünetehnik Kristiina ja Sinu Sära eestvedaja... sest keegi peab ju olema. Kogemust peaks mul olema 9 aastat ja niikaua te mind ilmselt teate tegutsemas Tartus armsas Vaksali ärihoones. Selle aja sisse jääb kooli lõpetamine, erinevad ettevõtlus ja raamatupidamiskoolitused, erialased täiendõpped, kolimine armsast katusealusest salongist avaratesse ruumidesse, elukoha vahetus ning suurepärased kaasteelised, kellega mul on au olnud koos tööd teha. Lisaks sellele olen ma kolme imelise lapse ema, ning naine parimale mehele ning perenaine kahele koerale ja ühele kassile. Tänaseks on Sinu Särast välja kujunenud elustiili ettevõtmine - minu hobi on mulle tööks ja see paneb mu silmad tõeliselt särama.
Küünetehniku ameti juures pean oluliseks just tehnilist poolt ning seejärel disaini. Minu töö juures võlub mind eriti värvide maailm, imelised kliendid, mitmekülgsus ja pidev areng ning suurepärane töökeskkond.
Tartusse tööle käin ma 1-2x nädalas ning sõidan oma klientideni täpselt kaks tundi - sõidu aega kasutan ma alati klientide kirjadele vastamiseks ning kõigeks selleks mida üks salongi töö nõuab, aga mis alati silmale nähtav ei ole ;)
Salongi töö puhul hindan ma seda, et pool oma tööst on võimalik teha distantsilt - aga see nõuab väga kokkuhoidvat meeskonda ning usaldust.
Vabal ajal armastan ma perega olla. Pikad jalutuskäigud, rattasõit, meri, saun, pallimängud (ise armastan ma võrkpalli, aga kuna poiss armastab jalgpalli ja tüdruk korv-ja käsipalli, siis pean kõiki pallimänge oskama). Mulle meeldib meeletult kokata ja uusi maitseid avastada. Kuna meil on majapidamine ja suur aed, siis tegemist on alati ja palju ja see meeldib mulle. Ma armastan head veini, head muusikat, head toitu ja head seltskonda - ja mis on kõige lahedam ... see kõik on mul kodus olemas. ❤

Tehtud tööd

Hinnakiri: Pane tähele, et Kristiina kasutab oma töös steriilseid instrumente! Klientuur on täis. Uusi kliente juurde ei võta. 

Kui, Sa tahad teada, kuidas ta seda teeb - siis tule meie juurde õppima ! Täiendkoolituste kalender avatud.