Tere, mina olen küünetehnik Kamilla. Salongis teen maniküüri, pediküüri, geellakkimist, lash lifti/lamineerimist ja kulme. Kuid vahel siiski tunnen, et seda on vähe ning näpud sügelevad uute oskuste ja teadmiste järele.
Enda tööd armastan väga ning seda tööks nimetada on lausa patt. Minu jaoks on kõige tähtsam enda töö võimalikult puhtana teha. Disain on teisejärguline, puhas korrektne põhi on esmastähtis.
Ilumaailma teekond sai alguse 2013, kui ilupisiku süstis minusse meie armas salongi omanik Kristiina, kes ka praegu on minu suureks eeskujuks.
Sinu Sära naiskonnaga liitusin 2018 sügisel ning paremat kollektiivi ja töökeskkonda ei oskakski tahta.
Vabal ajal olen täiskohaga emme ühele nunnule tüdrukutirtsule ning abikaasaks kõige tublimale mehele. Selle kõige kõrvalt meeldib väga ajaloolist ilukirjandust lugeda. Lisaks veel toidab mu hinge muusika (see kohe nii väga, et kui kuuled kedagi salongis laulmas, siis suure tõenäosusega olen see mina), tantsimine - millega olen tegelenud 15 aastat ning Jaapani kultuur - mis on väga palju minu olemust vorpinud ja mis vahel peegeldub ka minu töös.
Hariduselt olen õppinud palju erinevat - toitlustusteenindus ja turismikorraldus kutsekas, Jaapani keel ja kultuur Tallinna Ülikoolis. Lisaks hoian silma peal õmblemise erialal.
Minu issi õpetas: "Kui saad, õpi nii palju erinevaid asju kui võimalik!" Tundub, et nii vist on ka läinud.
Suurimaks hingesooviks on, et tütar ütleks kunagi, et tema emme oskab kõike ❤

Tehtud tööd

Hetkel püsiklientuur täis, uusi kliente juurde võtta pole võimalik.