Püsiklientuur on täis, hetkel uusi kliente pole juurde võtta võimalik. 


Tere, Mina olen ilutehnik Hanna-Liisa.

Armastan enda tööd, Meie salongi ning Meie Sinu Sära tüdrukuid. Meie salongi hea töökeskkond loob harmoonilised suhted omavahel ning klientidega. Samuti loob see suurepärase keskkonna Ilu Loomiseks. Äkki just sellepärast Meie meistrid, kõik nii andekad ongi?! ;)
Ilumeel on Minus kasvanud juba pisikeset peale. Alustasin 2013 jumestamisega ning sealt kõik alguse saigi. Edasi õppisin Tartu Kutsehariduskeskuses spateenindajaks ning siis juba Eesti iluteeninduse erakoolis kosmeetikuks. Töökogemust on ca 6 aastat.
Tänaseks olen püsima jäänud just maniküüri ning pediküüri teenuste pakkumise juurde. Miks? Ma võrdleks nende tööde protsessi meditatiivse tegevusega. Täielik keskendumine, erinevad tehnikad, loomine. Ma ütleks, et see amet teeb hingele pai. Eriti, kui Minu vastas istub veel rahulolev klient. See töö ei muutu iialgi igavaks, ilumaailm on pöörase kiirusega muutuv maailm ning Meie ise ning Meie kliendid on pidevas muutumises. Tänaseks võin öelda, et Minu kliendid on Minu Inimesed. Me kasvame, õpime ja areneme koos. Inspireerivad ja südamest südamesse vestlused on selle ameti juures kingituseks. Puhas ja korrektne töö ning töökeskkond on kindlasti Minu juures märksõnadeks. Loodan, et saan oma praeguseid ja tulevasi kliente veel pikalt hellitada ning neile Sära silmadesse tuua.  

Tehtud tööd

* Pane tähele, et Hanna-Liisa kasutab oma töös steriilseid instrumente. Klientuur on täis. 
Vaata tehtud töid, klikates alloleval lingil. Kui Sulle meeldib see, mida ta teeb, siis küsi lisainfot koolituste kohta -> ta on valmis oma teadmisi jagama.